Prijavljivanje za prijemni ispit 2019. za upis u prvu godinu studijskih programa Arhitektonskog fakulteta u Beogradu

Dobrodošli!

Obaveštavaju se zainteresovani za studije arhitekture da će Prijemni ispit 2019 za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2019/20 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biti održan:

u sredu, 26. juna 2019. godine, u 10 sati, na Arhitektonskom fakultetu.

Sve potrebne informacije vezane za prijemni ispit se nalaze u INFORMATORU 2019, koji sadrži uslove, način i postupak upisa u prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studijskih programa na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Beogradu za školsku 2019/2020. godinu. Prijavljivanje kandidata obaviće se 19, 20. i 21. juna 2019. godine prema rasporedu iz INFORMATORA.

Prijava kandidata za Prijemni ispit 2019 na Arhitektonskom fakultetu vrši se preko veb formulara i obavezna je! Nakon završenog prijavljivanja, kandidat dobija e-mail sa brojem prijave koji je neophodan prilikom prijema dokumenata. Ukoliko imate pitanja u vezi prijavljivanja preko veb formulara, možete nas kontaktirati putem e-maila na adresu: prijemniaf@arh.bg.ac.rs.

Broj prijavljenih kandidata možete pratiti na sledećem linku: http://www.bg.ac.rs/sr/upis/upis.php

Molimo Vas da pratite ovaj deo vebsajta gde se ažuriraju sve informacije vezane za ovogodišnji prijemni ispit.

Svim kandidatima želimo dobrodošlicu i mnogo uspeha!
Komisija za sprovođenje upisa

Hashtag: #PrijemniispitAF2019

Aktuelne vesti za Prijemni ispit 2019.