U1NA1_201819_plakat_opt

Позивамо Вас на отварање изложбе студентских пројеката са курса СТУДИО М02А – СЕМИНАР: У 1 НА 1 – АРХИТЕКТУРА УПОТРЕБНОГ ПРЕДМЕТА, под руководством доц. Небојше Фотирића и асис. Бојане Јерковић-Бабовић. Изложба ће бити отворена у уторак, 05. фебруара 2019. године у 13.00 часова у Галерији Аула Архитектонског факултета.

Изложба ће трајати до понедељка, 11. фебруара 2019. године.

Придружите нам се!

201718_U1NA1_izlozba_Aula---42-of-151

201718_U1NA1_izlozba_Aula---4-of-151

ПРОШЛОГОДИШЊА ИЗЛОЖБА У1НА1 2017/18, ЈУН 2018. у Галерији Аула | ФОТО © М. БУЛАТОВИЋ

Семинар има за циљ стицање нових вештина кроз архитектонски поступак и језик, оптимално усаглашен са техничким и функционалним законитостима и могућностима израде предмета/мобилијара, као и реализацију прототипа у реалним технолошким и тржишним условима.

Развој способности студента за самостално истраживање и естетско и функционално пројектовање употребних предмета – намештаја различитих намена уз наглашену оријентацију ка ликовној феноменологији простора, кроз архитектонски поступак и језик, оптимално усаглашен са техничко функционалним архитектонским законитостима и могућностима, као и реализација прототипа у реалним технолошким и тржишним условима.

Упознавање студената са обликом, материјалима, бојама и текстурама у процесу креирања намештаја. Посебно је рађено на усаглашавању идеје са могућностима реализације првобитне замисли – провера кроз израду прототипа.

Ментор: Небојша Фотирић, ванредни професор | асис. Бојана Јерковић-Бабовић

Студенти: Борис Ивановић | Јелена Ђурђевић | Милан Ивановић | Марина Петру | Сара Петковић | Марија Никић | Александра Вујић | Вања Илић | Марија Бошковић | Огњен Марковић | Лазар Обућина | Алекса Пешић | АЛекса Бекић | Бранко Гулан.

Прошлогодишња изложба...