Obaveštenje

Predmet:
OASA-35070 – Studio 03a – Razvoj projekta
IASA-35070 – Studio 03a – Razvoj projekta

Obaveštavaju se studenti III godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija da će se ispit iz predmeta Studio 03a – Razvoj projekta održati u sredu, 23.01.2019. godine sa početkom u 12.00 časova.

Raspored po salama održavanja ispita i sadržaj dokumentacije za ispit je postvljen na ArhPortal.

Plakat svake grupe se lepi na zidove sala u kojima se održava ispit, a maketa se postavlja na sto ispod plakata grupe. Doneti i maketu sa drugog kolokvijuma projekta koji se razrađuje.

Od 12.30 do 13.30 časova je predviđena IZLOŽBA svih ispitnih radova po salama (sve sale su otvorene za razgledanje) u okviru koje će studenti odnosno nastavnici i saradnici obići sve sale i steći opšti utisak o celokupnoj generaciji studenata koji pohađaju ispit. Nakon toga sledi ODBRANA radova i OCENJIVANJE.

Iz kabineta