Izložba studentskih radova: Urbana rekonstrukcija sportsko-poslovnog centra ”Radivoj Korać”

Urban_rekonstrukcija_sportsko-poslovnog_centra_plakat

Pozivamo Vas na svečano otvaranje izložbe studentskih radova, pod nazivom Urbana rekonstrukcija sportsko-poslovnog centra ”Radivoj Korać” koje će se desiti u utorak, 2. oktobra 2018. godine, u 18.00 časova u Centru za kulturu ”Vlada Divljan” (Ul. Mitropolita Petra 8, Beograd) gradske opštine Palilula. Izložba traje do 08. oktobra 2018. godine.

Na izložbi će se predstaviti radovi najuspešnijih studenata sa predmeta STUDIO M06U – Projekat na IV godini Integrisanih akademskih studija arhitekture Arhitektonskog fakulteta u Beogradu, pod mentorstvom prof dr Eve Vaništa Lazarević, i dr Aleksandre Đukić, van. profesorke sa Departmana za urbanizam.

Izložbu zajednički organizuju Arhitektonski fakultet u Beogradu, sa podrškom dekana, prof. dr Vladana Đokića, i gradska opština Palilula, sa podrškom šefa kabineta predsednika opštine, Đorđa Aleksića. Izložbu će otvoriti visoke zvanice sa Arhitektonskog fakulteta i opštine Palilula.

U organizaciji izložbe su učestvovali:
prof dr Vladan Đokić + van. prof dr Aleksandra Đukić + prof dr Eva Vaništa Lazarević + asis. dr Branislav Antonić + asis. Jelena Marić + saradnik Tamara Radić + saradnik Vanja Vujanović.

Nadamo se da ćete Vašim prisustvom uveličati svečano otvaranje izložbe.

Dobrodošli!