Изложба студентских радова: Урбана реконструкција спортско-пословног центра ”Радивој Кораћ”

Urban_rekonstrukcija_sportsko-poslovnog_centra_plakat

Позивамо Вас на свечано отварање изложбе студентских радова, под називом Урбана реконструкција спортско-пословног центра ”Радивој Кораћ” које ће се десити у уторак, 2. октобра 2018. године, у 18.00 часова у Центру за културу ”Влада Дивљан” (Ул. Митрополита Петра 8, Београд) градске општине Палилула. Изложба траје до 08. октобра 2018. године.

На изложби ће се представити радови најуспешнијих студената са предмета СТУДИО М06У – Пројекат на IV години Интегрисаних академских студија архитектуре Архитектонског факултета у Београду, под менторством проф др Еве Ваништа Лазаревић, и др Александре Ђукић, ван. професорке са Департмана за урбанизам.

Изложбу заједнички организују Архитектонски факултет у Београду, са подршком декана, проф. др Владана Ђокића, и градска општина Палилула, са подршком шефа кабинета председника општине, Ђорђа Алексића. Изложбу ће отворити високе званице са Архитектонског факултета и општине Палилула.

У организацији изложбе су учествовали:
проф др Владан Ђокић + ван. проф др Александра Ђукић + проф др Ева Ваништа Лазаревић + асис. др Бранислав Антонић + асис. Јелена Марић + сарадник Тамара Радић + сарадник Вања Вујановић.

Надамо се да ћете Вашим присуством увеличати свечано отварање изложбе.

Добродошли!