RIBA-logo-validation_800x250

Arhitektonski fakultet u Beogradu i Kraljevski institut britanskih arhitekata – RIBA predstavljaju izložbu:

The RIBA President’s Medals Student Awards 2017

Jul – Septembar 2018.
Galerija AULA, Arhitektonski fakultet u Beogradu

RIBA-Presidents-Medals-Student-Awards-2017_03

Izložba: The RIBA President’s Medals Student Awards 2017 u Galeriji Aula, Arhitktonski fakultet | Foto: M.BUlatović

The President’s Medals Student Awards 2017 izložba predstavlja najbolje projekte i disertacije studenata iz celog sveta za 2017. godinu, po mišljenju stručnog žirija RIBA instituta. Ova priznanja se smatraju najprestižnijim svetskim nagradama u arhitektonskom obrazovanju.

Na konkursu za 2017. godinu je učestvovalo ukupno 293 učesnika (147 za Part 2, 108 za Part 1 i 38 u konkurenciji disertacija) iz celog sveta, a projekti su žirirani od strane nezavisnog panela međunarodnih stručnjaka, uključujući arhitekte, profesore, dizajnere i umetnike. Među odabranim studentskim projektima, našla su se i tri rada studenata Arhitektonskog fakulteta u Beogradu.

Izložba je otvorena u Galeriji AULA Arhitektonskog fakulteta do kraja septembra 2018. godine.