Процедура уписа у прву годину студија 2018/19 Архитектонског факултета за: ДРУГИ ДАН УПИСА

Prijemni_AF_2018_thumb

Процедура уписа на Архитектонски факултет, на прву годину Основних и Интегрисаних академских студија Архитектура за школску 2018/2019 годину.

Након првог дана уписа (09.07.2018), на Архитектонски факултет се уписало:
– 139 студената на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
– 1 кандидат са афирмативне листе, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
– 6 кандидата на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,

Преостало је да се упише:
– 21 студент на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије
– 34 студената на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије
– 1 кандидат страни држављанин (ОАС или ИАС самофинансирање које ће бити у оквиру прописане квоте)

Прописана квота за самофинансирање износи
– 80 кандидата на ОАС (умањено за једно место са афирмативне листе) т.ј. преостало је 79 места и
– 24 кандидата на ИАС

Упис се наставља у УТОРАК, 10. ЈУЛ 2018. ГОДИНЕ у 10.00 часова.

Динамика уписа на Архитектонски факултет

УТОРАК, 10. ЈУЛ 2018. ГОДИНЕ

У 10.00 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета је прозивање за кандидате који су стекли право на упис, до попуне буџетских места на оба студијска програма.

Прозивање почиње од најбоље пласираног НЕУПИСАНОГ кандидата па до кандидата који су се рангирали закључно са рангом 201 (због једног кандидата страног држављанина).

Уколико се ни тада не попуни квота за буџетске студенте, прозивање ће се наставити у 14.00 сати до попуне квоте за буџетске студенте, редом према Коначној ранг листи.

Повезани текстови:
Пријемни испит 2018: КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

С обзиром на могућност да после преподневне прозивке остане празних места на буџету, као и чињенице да неки кандидати који су се пласирали на ранг место боље од 201., немају право уписа на буџет, моле се сви кандидати да се појаве на прозивању у 14.00 сати како би могли да буду прозвани ради потенцијалног попуњавања квоте буџетских студената.

У 14.00 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета је прозивање за кандидате који су стекли право на упис, до попуне квоте од 24 студента за самофинансирајуће студенте на Интегрисаним академским студијама. Уколико се упис за ове кандидате не заврши до 18.00 сати, процедура се наставља у среду, 11. јула 2018. године.

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture