Летња школа: “Integrated Mobility Challenges in Future Metropolitan Areas” – Амстердам, 21-28.08.2018.

2018_Integrated-Mobility-Challenges_t

Рок за пријаву учешћа је продужен до понедељка, 09. јула 2018.

AMS-Institute_logo

Интердисциплинарна летња школа “Integrated Mobility Challenges in Future Metropolitan Areas”, Delft University of Technology (Холандија) са теренским радом у Амстердаму, 21-28. август 2018.

Организатори: The Amsterdam Institute for Advanced Metropolitan Solutions (AMS), Delft Deltas, Infrastructures & Mobility Initiative (DIMI), University of Paris-Est, ARENA Architectural Research Network, Delft University of Technology

Integrated Mobility Challenges in Future Metropolitan Areas има за циљ да истражи интердисциплинарне приступе за одрживу урбану интеграцију железничких/метро станица у урбаним подручјима и мрежама. На главној тачки укрштања између пруге и града, станице су кључни елементи организације интермодалног транспорта, али и катализатори урбаних догађаја. Користећи Амстердам (специфична студија случаја ће бити подручје станице Амстердам Слотердијк) као локацију испитивања и пројектовања, полазници ће разменити и стећи знање о различитим приступима и стратегијама.

Сваки учесник радионице оствариће 3 ЕСПБ бода.

Пријава:
Рок за пријаву је четвртак, 21. јун 2018. понедељак, 09. јул 2018. Апликација треба да садржи: пуно име и презиме, e-mail адресу, број мобилног телефона, универзитет, факултет, студијски програм (укључујући поље дисциплине); CV и мотивационо писмо (највише 100 речи). Апликацију и могућа питања послати на адресу j.a.kuijper@tudelft.nl

Студенти Архитектонског факултета Универзитета у Београду су ослобођени плаћања котизације за учешће у летњој школи, јер Архитектонски факултет припада међународној истраживачкој организацији ARENA (ARENA Architectural Research Network), представник Анђелка Бнин-Бнински, асистент.

Пријавите се!

За више информација погледати:

Integrated Mobility Challenges in Future Metropolitan Areas – Flyer Integrated Mobility Challenges in Future Metropolitan Areas – Program