Округли сто: Зелена СЕРТИФИКАЦИЈА зграда на тржишту Србије (15.06.2018)

Савет зелене градње Србије, уз подршку Привредне коморе Србије, организује Округли сто: Зелена СЕРТИФИКАЦИЈА зграда на тржишту Србије. Округли сто ће се одржати у петак 15. јуна 2018. године од 10:00 до 12:40 часова, у Београду, Теразије 23 (зграда ПКС), Сала 1, VIII спрат.

Учесници Округлог стола су актери сертификације директно укључени (инвеститори / власници, пројектанти, сертификатори), они које сертификација непосредно укључује (финасијски сектор, сектор некретнина и одржавања), као и ресорна министарства.

Кроз конструктивну дискусију учесници ће имати прилику да представе своју страну у процесу, као и да одговоре на питања која ће присутнима приближити овај све присутнији тренд у Србији (Leed и Breeam).

Циљ овог догађаја је да се сагледа да ли сертификација доноси промене на грађевинском тржишту Србије, као и да ли доприносе покретању истог у трансформацији ка одрживој зеленој градњи.

Више о догађају и учесницима можете наћи у Агенди догађаја.

Улаз на конференцију је слободан.

Позивамо све заинтересоване да се што пре региструју на info@serbiagbc.rs, јер је број места ограничен.

Догађај је посебно интересантан за студенте мастер, докторских и специјалистичких студија (Енергетски ефикасна и зелена архитектура ).

Добродошли!

АГЕНДА ОКРУГЛОГ СТОЛА

АГЕНДА

09:50‐10:00 Регистрација