BINA-2018-Seminar

Pozivamo Vas da uzmete učešće u BINA 2018 Seminar: ”Arhitekti / Projektanti / Praktičari”, koji se održava u petak, 18.05.2018. godine, od 12.00 – 17.30 časova u RTS-u, Takovska ulica 10, Beograd.

Seminar ”Arhitekti / Projektanti / Praktičari” je serija predavanja za profesionalce posvećene usavršavanju i unapređenju znanja u povezivanju arhitekture i najnovijih tehničko-tehnoloških i inovativnih proizvoda i materijala. Predavanja koja drže eksperti za arhitektonska, projektantska i praktična, kao i za održiva rešenja okrenuta budućnosti arhitekture, upućuju nas na stalnu edukaciju i deljenje iskustava sa ostalim strukama i disciplinama.

Uvodnu reč daće prof. Milan Đurić, predsednik UAS. U okviru seminara svoja viđenja arhitekture prezentovaće Anja Milić, iz kompanije ARHI PRO sa najnovijim projektima, a predstavnici kompanija Guardian, Mapei, Alumil, Xella, Eurodom, BUCK i Knauf otkriće nam najnovija istraživanja primenjenih materijala u skladu sa održivim tehnološkim sistemima.

Seminar je takođe prepoznat i od strane Inžinjerske komore Srbije, kao obuka kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova radi dodatnog edukovanja u cilju održavanja i unapređenja kvaliteta rada. Svi posetioci seminara dobiće elektronskim putem Sertifikat o učešću.

Mr Natalija Jovanović će moderirati program, prof. Milan Đurić, presednik UAS-a će otvoriti Seminar 2018.

Broj mesta je ograničen, pa vaše učešće potvrdite slanjem mejla sa imenom, prezimenom i brojem telefona na email adresu: office@bina.rs.

Seminar ”Arhitekti / Projektanti / Praktičari”
Galerija RTS (Takovska 10, Beograd), u petak, 18.05.2018.

Uvodna reč: Milan Đurić, predsednik UAS
Moderator: Natalija Jovanović, Bina programski tim

12:00 – 12:40 Vladimir Lazić, Guardian : Inovacije i otvoreni plan staklenih pregrada u prostorima
12:40 – 13:20 Goran Stojiljković, Knauf : Sistemi i inovacije projekata