2018_Zensko-arhitektonsko-drustvo_m

Pozivamo Vas da dođete na otvaranje izložbe pohvaljenih radova članica Ženskog arhitektonskog društva koje će se održati u četvrtak, 01. februara 2018. godine u 19h u Galeriji gradske opštine Vračar, Njegoševa ulica br.77, Beograd.

Izložba se organizuje uz podršku Ženske odborničke mreže SO Vračar. Pozdravnu reč okupljenima uputiće odbornica Aleksandra Jovanović, arhitekta. Cilj Izložbe je da se predstavi plan i program rada udruženja Žensko arhitektonsko društvo u 2018. godini, kao i da se tom prilikom održi prva Skupština Udruženja. Program rada će predstaviti predsednica ŽAD-a prof. dr Eva Vaništa Lazarević, dok će članice Upravnog odbora ŽAD-a dodeliti posebne povelje pohvaljenim radovima sa prošlogodišnje izložbe Predstavljanje.