OASA-11070 i IASA-11070 – Geometrija oblika 1: Terminski plan za period 03. – 20.01.2018.

Obaveštenje

Studijska celina:
Geometrija arhitektonske forme 1

Predmet:
OASA-11070 – Geometrija oblika 1
IASA-11070 – Geometrija oblika 1

03.01.2018. Sreda, 19.00 sati
– Prvi termin za dostavljanje opravdanja zbog odsustva sa polaganja drugog kolokvijuma (nije potreban lični dolazak)
– Drugi termin za preuzimanje nepodignitih radnih svezaka (nije potreban lični dolazak)

09.01.2018. Utorak,
10.00 sati
– Test za studente ponovce na predmetu