Обавештење

Предмет:
ОАСА-11070 – Геометрија облика 1
ИАСА-11070 – Геометрија облика 1

Подсећамо да су, по Протоколу рада на предмету (објављеном на студентском порталу нашег факултета пре почетка семестра), студенти који нису били у могућности да присуствују наступајућој провери знања, дужни да доставе своја оправдања Кабинету и то, искључиво, у терминима консултација организованим у прве две недеље након одржавања те провере знања.

Додатно, напомињемо да се ова оправдања НЕ МОРАЈУ ДОСТАВЉАТИ ЛИЧНО!

• У случају правдања недоласка на други колоквијум: среда, 03.01. и среда, 10.01.2018. године (19.00 сати).
• У случају правдања недоласка на тест (само за студенте поновце): среда, 10.01. и среда, 17.01.2018. године (19.00 сати).

Напомене:
Могуће је оправдати изостанак са полагања само једне провере знања!
– У случају дуже болести, студент или његов колега одн.било која особа из његовог окружења, дужни су да у доленаведеним терминима, путем електронске поште, обавесте кабинет о насталој ситуацији.

Из Кабинета