201617_Kabinet-341_Ko-to-tamo-pusi

KO TO TAMO PUŠI?
Izložba grafičkih radova članova Kabineta za vizuelne komunikacije 341 i studenata I godine
Galerija GrAF, Arhitektonski fakultet, III sprat
Izložba je otvorena do kraja septembra 2017. godine

Pozivamo Vas na izložbu grafičkih radova članova Kabineta za vizuelne komunikacije 341 i studenata prve godineKo to tamo puši? Projekat je nastao kao grafički odgovor članova Kabineta za vizuelne komunikacije pozivu Uprave Arhitektonskog fakulteta za dosledno sprovođenje Zakonske odredbe o zabrani pušenja u zatvorenom radnom i javnom prostoru zgrade Fakulteta. U celokupan projekat su aktivno uključeni i studenti prve godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija, čiji izloženi radovi predstavljaju samostalan odgovor na postavljeni zadatak. Izložbena postavka nalazi se u Galeriji GrAF na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu (III sprat) i trajaće do kraja septembra 2017. godine.

Organizacija:
Kabinet za vizuelne komunikacije 341

Učesnici u projektu:
mr Dušan M. Stanisavljević, van. prof; dr Vladimir Parežanin, saradnik; Vladimir Kovač, saradnik; Danira Sovilj, asistent; Dušan Popović