Najava-sajma-informacija-za-studente_opt

Универзитет у Београду и Правни факултет биће домаћини Сајма образовања кинеских универзитета под називом 2017 Shanghai Education Exhibition.

Сајам образовања биће одржан у понедељак, 27. марта 2017. године, на Универзитету у Београду – Правном факултету, Булевар краља Александра 67, у периоду од 10.00 до 15.00 часова, а свечано отварање сајма је у 9.30 часова у холу факултета.

Девети шангајски сајам образовања је догађај који сваке године организује Комисија за образовање града Шангаја, у сарадњи са партнерима у иностранству. Циљ Сајма образовања је представљање високошколских институција из Шангаја, остваривање међуинституционалне сарадње и повећање интересовања студената за наставак студија у Шангају. Ове године, 33 високошколске институције из Шангаја представиће своје студијске програме на Сајму.

Овом приликом позивамо све заинтересоване студенте, будуће академце, као и све чланове академске заједнице да посете Сајам образовања.