Dobrovic-u-Herceg-Novom_MPU_2017

Pozivamo Vas na razgovor sa dr Reljom Živojnovićem o saradnji arhitekte Nikole Dobrovića i primarijus dr Svetozara Živojnovića, osnivača i dugogodišnjeg direktora Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju „Dr Simo Milošević“ u Igalu, koji će se održati u subotu, 11. marta 2017. godine u 14.00h u Muzeju primenjene umetnosti. Moderatori razgovora su Marta Vukotić Lazar i Veljko Radulović.

Dobrović u Herceg Novom
dr Relja Živojnović
Sećanja:
Između vizije i stvarnosti
subota, 11. mart 2017. u 14h

Organizator: Muzej primenjene umetnosti
Moderatori razgovora: Marta Vukotić Lazar i Veljko Radulović

Razgovor je deo pratećeg programa izložbe autorskih fotografija Dobrović u Dubrovniku, Volfganga Talera (Wolfgang Thaler) i obeležavanja jubileja 120 godina od rođenja i 50 godina od smrti arhitekte Nikole Dobrovića.