Četvrta međunarodna akademska konferencija
Mesta i Tehnologije 2017/ Places and Technologies 2017
U korak sa tehnologijama u kontekstu urbano-ruralne sinergije
8. i 9. jun 2017. godine
Univerzitet u Sarajevu – Arhitektonski fakultet,
Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Univerzitet u Sarajevu – Arhitektonski fakultet i Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet Vas pozivaju da učestvujete na Četvrtoj Međunarodnoj Akademskoj Konferenciji „Mesta i Tehnologije 2017“ koja se bavi temom ”U korak sa tehnologijama u kontekstu urbano-ruralne sinergije” – Places and Technologies 2017: Keeping up with technologies in the context of urban and rural synergy. Konferencija će se održati na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu 8. i 9. juna 2017. godine.

Dobiti od učešća na konferenciji, istaknute na zvaničnoj veb stranici konferencije:
• Svi radovi će biti predstavljeni na konferenciji putem PowerPoint prezentacije i objavljeni u digitalnom zborniku radova (Conference Proceedings) sa ISBN brojem;
• Deo najboljih radova će biti objavljen u postkonferencijskoj međunarodnoj monografiji pod nazivom „Keeping up with technologies in the context of urban and rural synergy“;
• Deo najboljih radova će biti objavljen u značajnom međunarodnom naučnom časopisu „Prostor“ (Thomson Reuters referenca); i
• Deo najboljih radova će biti objavljen u naučnom časopisu „Facta Universitatis, Series Architecture and Civil Engineering“.

Predaja apstrakata do 10. februara 2017. godine.

Učesnici sa Arhitektonskog fakulteta u Beogradu, kao suorganizatora, učestvuju pod povlašćenim kotizacijama.