OASA-11050 i IASA-11050 – Materijali i fizika zgrada: Raspored polaganja drugog kolokvijuma

Obaveštenje

Studijska celina:
Arhitektonske tehnologije – Arhitektonske konstrukcije 1 i materijali

Predmet:
OASA-11050: Materijali i fizika zgrada
IASA-11050: Materijali i fizika zgrada

Obaveštavaju se studenti I godine Osnovnih akademskih studija i Integrisanih akademskih studija da će se drugi kolokvijum iz predmeta Materijali i fizika zgrade održaće se u sredu, 28. decembra 2016. godine u amfiteatru fakulteta, u terminu predavanja, prema prema sledećem rasporedu:

1. grupa, sa početkom u 09.15 časova – studenti ponovci koji polažu samo deo fizike
2. grupa, sa početkom u 09.35 časova – studenti čija prezimena počinju slovima od A do J
3. grupa, sa početkom u 09.55 časova – studenti čija prezimena počinju slovima od K do P
4. grupa, sa početkom u 10.15 časova – studenti čija prezimena počinju slovima od R do Š

Drugi kolokvijum obuhvata gradivo od 7. do 13. nedelje semestra.

Mole se studenti da poštuju predviđeni raspored i satnicu i da sa sobom ponesu indeks i pribor za pisanje.

Nakon kolokvijuma, u nastavku, od 10.45 do 12.00 časova održaće se poslednje iz ciklusa predavanja na ovom predmetu.

Iz kabineta