Povodom obeležavanja 170 godina visokoškolske nastave u oblasti arhitekture pozivamo Vas na SVEČANU AKADEMIJU:
u četvrtak, 03. novembra 2016. godine sa početkom u 14.00 sati,
u novoj zgradi Jugoslovenske kinoteke, Uzun Mirkova 1, Beograd.

Program Svečane akademije obuhvata obraćanje Dekana Arhitektonskog fakulteta u Beogradu, prof. dr Vladana Đokića i gostiju, sa svečanim koktelom u atrijumu.

Tom prilikom biće uručeni pokloni najboljim studentima i biće upriličena promocija publikacije “170 ličnosti za 170 godina visokoškolske nastave u oblasti arhitekture u Srbiji” u izdanju Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

DOBRODOŠLI!

Haštag: #Jubilej170godina

Jugoslovenska-kinoteka_001_Relja_Ivanic

Jugoslovenska kinoteka – enterijer | Foto © Relja Ivanić

Obaveštavaju se svi studenti i zaposleni da povodom održavanja Svečane akademije u četvrtak, 03. novembra 2016. godine, tog dana neće biti nastave. Nadoknada nastave planirana je za subotu, 10. decembar 2016. godine.