Поводом обележавања 170 година високошколске наставе у области архитектуре позивамо Вас на СВЕЧАНУ АКАДЕМИЈУ:
у четвртак, 03. новембра 2016. године са почетком у 14.00 сати,
у новој згради Југословенске кинотеке, Узун Миркова 1, Београд.

Програм Свечане академије обухвата обраћање Декана Архитектонског факултета у Београду, проф. др Владана Ђокића и гостију, са свечаним коктелом у атријуму.

Том приликом биће уручени поклони најбољим студентима и биће уприличена промоција публикације “170 личности за 170 година високошколске наставе у области архитектуре у Србији” у издању Архитектонског факултета Универзитета у Београду.

ДОБРОДОШЛИ!

Хаштаг: #Jubilej170godina

Jugoslovenska-kinoteka_001_Relja_Ivanic

Југословенска кинотека – ентеријер | Фото © Реља Иванић

Обавештавају се сви студенти и запослени да поводом одржавања Свечане академије у четвртак, 03. новембра 2016. године, тог дана неће бити наставе. Надокнада наставе планирана је за суботу, 10. децембар 2016. године.