OASA-24020 i IASA-24020 – Poslovanje: Naknadni kolokvijumi i predaja seminarskog rada

Obaveštenje

Studijska celina:
Organizacija prostora 2

Predmeti:
OASA-24020 – Poslovanje
IASA-24020 – Poslovanje

Poslovanje – naknadni kolokvijumi

Studenti koji nisu radili prvi kolokvijum moći će naknadno da dostave prvi kolokvijum u vreme održavanja ispita u junskom roku, u nedelju, 26. juna 2016. godine u amfiteatru u 10 sati. / predaja kolokvijuma u analognoj formi/

Studenti koji nisu radili drugi kolokvijum moći će naknadno da rade drugi kolokvijum u vreme održavanja ispita u junskom roku, u nedelju, 26. juna 2016. godine u amfiteatru u 10 sati. Potrebno je poneti jedan list A4 formata i pribor za pisanje i crtanje.

Informacije o predaji seminarskog rada

Seminarski rad se može predati u junskom, septembarskom 1, septembarskom 2, oktobarskom 1 i oktobarskom 2 ispitnom roku.

Predaja seminarskog rada u junskom ispitnom roku je u nedelju, 26. juna 2016. godine (po rasporedu AF). Rad se predaje u analognoj formi u amfiteatru, od 10 do 11 sati.

vanr.prof. Dejan Miletić