Pozivamo Vas na izložbu radova studenata II godine Master akademskih studija školske 2015/16. godine

Stambena arhitektura u Srbiji u 19. i početkom 20. veka

16 – 20. maj 2016,
Svečana sala Arhitektonskog fakulteta (sala 200)

Na izložbi će biti prezentovani radovi studenata druge godine Master akademskih studija Arhitektura, jesenji semestar školske 2015/16. godine, sa Izbornog predmeta 3 – Stambena arhitektura u Srbiji u 19. i početkom 20. veka, rukovodioca prof. dr Mirjane Roter Blagojević i saradnika ass. dr Marka Nikolića.