Курс 23.1. – Стручна пракса: Предаја пријава и додела упута за праксу

Обавештење

Предмет:
Курс 23.1. – Стручна пракса

Стручна пракса на градилишту или у пројектном бироу обавља се у трајању од 120 радних сати (15 радних дана), односно 3 недеље, током јула и прве половине августа месеца. Пројектно или грађевинско предузеће студенти бирају сами, за шта прилажу одговарајућу потврду. Праксу је могуће обавити и у иностранству (у организацији IAESTE-а или у сопственој организацији).

Поступак:

• Пријављивање се врши на формулару који се преузима са сајта факултета или набавља у књижари факултета
  • На истом формулару треба оверити писмену потврду предузећа које прима студента на праксу (печат и потпис овлашћеног лица у предузећу)

Предаја оверених потврда студената III године Основних академских студија за обављање стручне праксе, као и додела упута за праксу обавиће се 23. маја 2016. у термину који ће бити накнадно објављен.

За сва додатна обавештења обратити се наставницима на вежбама и предавању из организације грађења.

Из кабинета