Свечана додела диплома на прослави Дана студената 4. априла 2016.

ILustracije_170_godina_Dodela-diploma

Архитектонски факултет обележава Дан студената београдског универзитета свечаном доделом диплома и отварањем изложбе ”The RIBA President’s Medals Student Awards 2015”, која представља студентске радове из више стотина архитектонских школа из целог света, а овогодишња селекција обухвата и два рада Архитектонског факултета у Београду. Овим догађајима званично почиње програм обележавања 170 година високошколског архитектонског образовања у Србији.

Позивамо Вас да присуствујете прослави Дана студената 4. априла 2016. године која почиње свечаном доделом диплома студентима који су уписали основне академске студије 2011/12, а дипломирали у школској 2014/15. години у амфитеатру АФ у 11.00 сати, после које ће свечано бити отварена изложба ”The RIBA President’s Medals Student Awards 2015” са коктелом у Галерији Аула у 13.00 сати. Добродошли!

Свечана додела диплома ће се одржати према приложеном списку:

Списак инжењера архитектуре 2014/15