Rok za prijavu je produžen do 30. marta 2016. godine!

Ruski-dom

Ruski dom, Beograd | Foto © Ruski dom

Ministarstvo obrazovanja i nauke Rusije i Rosotrudničestvo raspisalo je konkurs za prijem državljana Republike Srbije na školovanje u obrazovnim institucijama za visoko obrazovanje u Ruskoj Federaciji za akademsku 2016/2017. godinu.

Za akademsku 2016/2017. godinu za Srbiju se za prijem na školovanje u obrazovnim institucijama Ruske Federacije na račun državnog budžeta izdvaja kvota od 85 studenata (u daljem tekstu kvota) za programe visokog obrazovanja i dodatnog stručnog obrazovanja.

Prijave se dostavljaju na adresu Ruskog doma, ul. Kraljice Natalije 33, Beograd.

Detaljnije informacije o konkursu možete pogledati u prilogu ili na adresi www.ruskidom.rs, a takođe preko broja telefona 011 2642178.

Rok za prijavu je 20. mart 2016.

Uslovi konkursa za dodelu stipendija Ruske Federacije