BAB_Logo120x120

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na otvaranje Drugog Balkanskog arhitektonskog bijenala – BAB pod nazivom „Capital a“ koje će se održati 07. decembra 2015. godine u Muzeju jugoslovenske kinoteke Uzun Mirkova 2 sa početkom u 19.00 časova.

Ovogodišnji Balkanski arhitektonski bijenale pored glavnog izložbenog segmenta radova iz regiona u oblasti urbanizma, arhitekture, dizajna animira struku i širu publiku različitim pratećim događajima: Međunarodna konferencija, Tematska predavanja, Radionice, Izložba konkursnih radova Basic Balkan Architecture – BBA, Izložba nenagrađenih konkursnih radova OUTSIDE, izložba radova studenata Arhitektonskog fakulteta u Beogradu – Pogled u Budućnost. Svake večeri možete uživati u BAB bioskopu sa filmovima koji u širem smislu odražavaju temu ovogodišnjeg bijenala.

Ovogodišnje Bijenale se realizuje uz podršku Ministarstva kulture i informisanja Republike Srbije, Inženjerske komore Srbije, Muzeja jugoslovenske kinoteke, Arhitektonskog fakulteta u Beogradu, Grada Beograda, Kolektiva za integraciju prostora i arhitekturu.

Sve informacije o ovogodišnjem Bijenalu:
Balkanski arhitektonski bijenale – BAB