Procedura upisa u prvu godinu studija 2015/16 Arhitektonskog fakulteta: PRVI DAN UPISA

Procedura upisa na Arhitektonski fakultet, na prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija Arhitektura za školsku 2015/2016 godinu

Na kraju prvog dana upisa, u 17.00 časova, upisano je 132 studenta na Osnovne akademske studije Arhitektura (OASA) 2015/16, u statusu budžetskog studenta, 15 studenata na Integrisane akademske studije Arhitektura (IASA) 2015/16, u statusu budžetskog studenta i 3 studenta sa Konačnih rang lista Afirmativnog programa AM1 i AM2, na Osnovne akademske studije Arhitektura (OASA) 2015/16, u statusu budžetskog studenta.

Ostalo je slobodno 28 mesta na budžetu na OASA, 25 mesta na budžetu na IASA i jedno mesto na OASA ili IASA, na budžetu, sa Afirmativnog programa AM1.

Upis se nastavlja u nedelju, 12. jula 2015. u 10.00 časova.

Mole se svi kandidati da dođu pola sata pre predviđenog termina za upis kako bi na vreme popunili svoju dokumentaciju i time omogućili nesmetano i efikasno odvijanje upisa.

Napominjemo da je za sve uplate dežurna glavna pošta u Takovskoj ulici br. 2, Beograd.

Dinamika upisa

Nedelja, 12. jul 2015. godine – DRUGI DAN UPISA

U 10.00 časova, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje za kandidate koji su stekli pravo na upis, do popune budžetskih mesta na oba studijska programa, tj. kandidati koji su se rangirali do 200. ranga na Konačnoj rang listi.

Ukoliko se ni tada ne popuni kvota za budžetska mesta, prozivanje će se nastaviti do popune kvote, redom po rangu na konačnoj rang listi.

U 14.00 časova, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje za kandidate, koji su stekli pravo na upis, do popune kvote za samofinansirajuće studente na Integrisanim akademskim studijama.

Ukoliko se do 16.00 časova ne popuni kvota za upis samofinansirajućih studenata, procedura se nastavlja u ponedeljak, 13. jula 2015. godine u 9.00 časova, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta.

Upis kandidata obaviće se u sobi 217.

Obrazac ŠV-20 i indeks mogu se nabaviti u knjižari Arhitektonskog fakulteta na drugom spratu (indeks košta 600 dinara a obrasci ŠV-20 su besplatni).

Izjava o saglasnost o korišćenju ličnih podataka, izjava o statusu studiranja (budžet ili samofinansiranje) i ugovor o plaćanju školarine dobijaju se besplatno u sali 218 Arhitektonskog fakulteta.