Kurs 21.2. – Urbana obnova i gradovi Srbije: Uvid u rezultate i odgovori na pitanja sa drugog kolokvijuma

Modul 21 – Planiranje i obnova grada

Obaveštenje

Predmet:
Kurs 21.2. Urbana obnova i gradovi Srbije

Obaveštavaju se studenti III godine Osnovnih akademskih studija, predmet Urbana obnova i gradovi u Srbiji, da je termin uvida u rezultate drugog kolokvijuma u sredu, 10. juna 2015. u 14.00 časova, u kabinetu 342.

Odgovori na pitanja sa II kolokvijuma su objavljeni na Arh.Portalu.

Napominjemo da se ispit sastoji iz 5 pitanja iz oblasti Urbana obnova i 5 pitanja iz oblasti Gradovi u Srbiji. Za deo ispita Gradovi u Srbiji četiri pitanja se odnose na gradivo koje je bilo predmet II kolokvijuma, a peto pitanje je test prepoznavanja gradova i trgova na osnovu crteža matrice grada, oblika ili veličine trga (iz knjige Vladana Đokića Urbana tipologija: Gradski trg u Srbiji (str 375-377, 385-391).

Iz Kabineta