Потврђен статус кандидата RIBA акредитованог студијског програма

Изложба студентских мастер радова 2013/14 на Архитектонском факултету поводом посете РИБА акредитационе комисије

Процес RIBA акредитације

Студијски програми Основне академске студије Архитектура (ОАСА) и Мастер академске студије Архитектура (МАСА) добили су статус кандидата RIBA акредитованог студијског програма, што је одобрио и потврдио Одбор за образовање Краљевског института британских архитеката (RIBA Education Committee) након посете RIBA акредитационе комисије у новембру 2014. године.

Целокупна акредитациона RIBA комисија поново ће посетити Архитектонски факултет у у академској 2015/16. години, чиме се наставља процес RIBA валидације нашег факултета.

Документ о потврди статуса кандидата RIBA акредитованог студијског програма:

СТАТУС КАНДИДАТА RIBA АКРЕДИТОВАНОГ СТУДИЈСКОГ ПРОГРАМА – Потврђен цео извештај RIBA CANDIDATE COURSE STATUS – Confirmed Full Report
2015_RIBA_Confirmed_01_o