2015_SalonArh_PP_01_o

U okviru pratećeg programa 37. Salona arhitekture, pozivamo vas na Crno na belo – Party – druženje sa autorima izložbe, u četvrtak, 02. aprila 2015. godine, u 19.00 časova u galeriji Anastas, na I spratu Muzeja primenjene umetnosti (Vuka Karadžića 18, Beograd)

Ovogodišnji 37. Salon arhitekture održaće se tradicionalno u Muzeju primenjene umetnosti od 26. marta do 30. aprila 2015. i proteći će u znaku slogana AfirmAcijA koji poentira značaj relacije Arhitekta – Arhitektura – Akcija /Afirmacija.

Nagrade 37. Salona arhitekture 2015.
37. Salon arhitekture: svečano otvaranje i dodela nagrada

Posebno mesto u pratećem programu ovogodišnjeg Salona imaju prezentacija nastupa Republike Srbije na 14. međunarodnom Bijenalu arhitekture u Veneciji 2014. i izložba „Crno na belo“ posvećena životu i radu grupe savremenih arhitekata (Braca Gaković, Marin Krešić, Zoran Lazović, Branislav Mitrović, Snešana Ristić, Dragan Stamenović, Mihailo Timotijević, Borut Vild, Dragan Živković).

Sve detaljnije informacije o programu 37. Salona arhitekture biće blagovremeno istaknute na sajtu Muzeja primenjene umetnosti http://www.mpu.rs/.

muzej_primenjene_umetnosti1