NTInovacija_main_o

Obaveštavamo Vas da je u toku prijavljivanje učesnika na jedanaesto po redu Takmičenje za najbolju tehnološku inovaciju u Srbiji.

Ove godine se prijava odvija u dva koraka.
Rok za registraciju učesnika (tj. registrovanje timova) je 06. april 2015, dok će podnošenje kompletne prijave (koja uključuje i opis inovacije) biti omogućeno u periodu od 01. do 20. aprila 2015.

Početni nagradni fond iznosi 5 miliona dinara.

Takmičare i ove godine očekuje susret sa potencijalnim investitorima (planiran za 05. novembar) i tehničke evaluacije (05-16. oktobra).
Finale će se održati 23. decembra 2015, uz direktan prenos na RTS-u.

Kompletan kalendar takmičenja možete pogledati ovde: Kalendar takmičenja 2015.

Prijavljivanje na takmičenje:
Prijavljivanje učesnika se obavlja putem vebsajta takmičenja i podrazumeva:

1. Popunjavanje ankete
  2. Registraciju vođe tima (rok je 06. april)
  3. Kreiranje tima i prijavu preostalih članova (rok je 06. april)
  4. Prijavljivanje inovacije i predaja video materijala u trajanju od 1 minuta (rok je 20. april).

Prijave takmičara se primaju do 06. aprila 2015. u 20 sati, dok je rok za prijavljivanje inovacije i predaju video materijala 20. april 2015. u 20 sati.

Za sva pitanja možete nas kontaktirati na: office@inovacija.org

Organizatori takmičenja su Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu, Privredna komora Srbije i Zavod za zaštitu intelektualne svojine Republike Srbije, dok medijsku podršku obezbeđuje RTS.

Podršku ovogodišnjem Takmičenju, između ostalog, pružili su kompanija Metalac i Radio televizija Vojvodine.