CityGureilla_thumb_o
Projekat Otvorena biblioteka : De/Konstrukcija, 2013. | Foto © City Guerilla

Konkurs

Gradska Gerila traži mlade ljude između 20 i 25 godina koji imaju interesovanja i nove ideje i koji bi učestvovali na radionicama i osmišljavanju aktivnosti vezanih za težišta interesovanja ovog udruženja. Konkurs je otvoren od 01. februara do 01. marta 2015. godine, a prijavni formular možete naći na sajtu Gradske Gerile: cityguerilla.org/konkurs

Gradska Gerila se karakteriše kao kreativna laboratorija i interdisciplinarna platforma, koja se oslanja na osnovne koncepte Goethe-Gerile – umrežavanje mladih ljudi različitih profila koji su okupljeni oko zajedničke ideje i cilja o podizanju svesti o pravu građana na grad.

Gradska Gerila svoje aktivnosti tokom 2015. godine realizuje pod pokroviteljstvom Goethe Instituta.

SavamalaEncounters01_o
Projekat Savamala – Susreti, 2012. | Foto © City Guerilla

Ako želite biti član Gradske Gerile, trebalo bi:

• da imate između 20 i 25 godina
  • da živite u Beogradu ili bližoj okolini
  • da se interesujete za kulturu
  • da se interesujete za Savamalu
  • da budete spremni da svoje ideje razmenjujete sa nama i drugima
  • da ste zainteresovani za sticanje iskustva na polju organizacije kulturnog programa
  • da planirate neophodno vreme (za redovne sastanke, radionice, kontakte e-mailom i sl. – u periodu od marta 2015. do marta 2016. godine)

Gradska Gerila svojim članovima nudi:

• mogućnost da budu kreativni i da se njihove ideje realizuju
  • uključenje u svoje kulturne programe
  • vredne kontakte i iskustva
GoetheGuerilla-OktobarskiSalon01_o
Goethe Guerilla na Oktobarskom salonu, 2012. | Foto © City Guerilla

Pre popunjavanja prijave, svi zainteresovani se mole da detaljno prouče šta je Gradska Gerila i čime se ona bavi, kao i šta predstavlja njen sadašnji i budući fokus.
Za sva pitanja, pišite na: city.guerilla@gmail.com

FacesOfSavamala01_o
Projekat Lica Savamale, 2013. | Foto © City Guerilla