CityGureilla_thumb_o
Пројекат Отворена библиотека : Де/Конструкција, 2013. | Фото © City Guerilla

Конкурс

Градска Герила тражи младе људе између 20 и 25 година који имају интересовања и нове идеје и који би учествовали на радионицама и осмишљавању активности везаних за тежишта интересовања овог удружења. Конкурс је отворен од 01. фебруара до 01. марта 2015. године, а пријавни формулар можете наћи на сајту Градске Гериле: cityguerilla.org/konkurs

Градска Герила се карактерише као креативна лабораторија и интердисциплинарна платформа, која се ослања на основне концепте Goethe-Gerile – умрежавање младих људи различитих профила који су окупљени око заједничке идеје и циља о подизању свести о праву грађана на град.

Градска Герила своје активности током 2015. године реализује под покровитељством Goethe Института.

SavamalaEncounters01_o
Пројекат Савамала – Сусрети, 2012. | Фото © City Guerilla

Ако желите бити члан Градске Гериле, требало би:

• да имате између 20 и 25 година
  • да живите у Београду или ближој околини
  • да се интересујете за културу
  • да се интересујете за Савамалу
  • да будете спремни да своје идеје размењујете са нама и другима
  • да сте заинтересовани за стицање искуства на пољу организације културног програма
  • да планирате неопходно време (за редовне састанке, радионице, контакте е-маилом и сл. – у периоду од марта 2015. до марта 2016. године)

Градска Герила својим члановима нуди:

• могућност да буду креативни и да се њихове идеје реализују
  • укључење у своје културне програме
  • вредне контакте и искуства
GoetheGuerilla-OktobarskiSalon01_o
Goethe Guerilla на Октобарском салону, 2012. | Фото © City Guerilla

Пре попуњавања пријаве, сви заинтересовани се моле да детаљно проуче шта је Градска Герила и чиме се она бави, као и шта представља њен садашњи и будући фокус.
За сва питања, пишите на: city.guerilla@gmail.com

FacesOfSavamala01_o
Пројекат Лица Савамале, 2013. | Фото © City Guerilla