AUD2014_o

Izložba

Radionica 301 Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu 1994-2014.
Dragan Jelenković, Branko Pavić, Dejan Miljković, Vladimir Mako, Mihailo Timotijević, Ivan Šuletić, Aleksandra Bobić, Marko Salapura, Škart, Dušan Rajić, Dragana Ognjenović, Mrđan Bajić

Pozivamo Vas na svečano otvaranje izložbe i video prezentacije Umetnost Arhitektura Dizajn 2014 17. decembra u 19.00h u Galeriji savremene umetnosti u Pančevu.

„Ovogodišnji UAD pokušaće da predoči publici aktivnost Radionice 301 Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. R301 nastala je daleke 1994. godine, a metodologija njenog eksperimentalnog audio/vizuelnog istraživanja bazirala se na graničnim poljima umetnosti i arhitekture.

Višedecenijsko postojanje ove radionice biće prezentovano foto dokumentima i video radovima dosadašnjih saziva. Pored tog materijala, publika će moći da vidi i radove novije produkcije velikog broja umetnika, arhitekata i dizajnera.“

Dragan Jelenković, iz predgovora Umetnost, arhitektura, dizajn, 2014.

Više informacija o izložbi: Kulturni centar Pančeva