Ulicna-galerija-Konkurs-izlagacka-sezona-2015

Izvor: designed.rs

Ulična galerija u Beogradu objavljuje konkurs za izlagačku sezonu za 2015. godinu. Svi zainteresovani umetnici, kustosi, udruženja i organizacije mogu poslati svoje predloge projekata na mejl adresu: office@mikroart.rs do 15. januara 2015.

U obzir dolaze i predlozi za samostalne i grupne izložbe, i kustoske projekte bez ograničenja u vidu medija. Takođe, biće prihvaćeni i predlozi za prateće programe ili nezavisne događaje kao što su radionice, svirke, festivali, prostorne instalacije koje se mogu održavati i za vreme trajanja izložbi.

Ulicna-galerija-Konkurs-izlagacka-sezona-2015-01

Predloge za projekte i prateće programe slati u u formi PDF-a u sledećem obliku:

• Kratka biografija ili CV (do 300 reči);
  • Informacije o projektu (ime rada, autor/grupa autora, godina nastanka, kratak opis rada;  do 300 reči);
  • Vizuelni materijal i
  • Tehnička lista neophodna za realizaciju projekta.

Ulična galerija snosi troškove produkcije radova i skromnog kataloga; pre realizacije projekta, autori će biti pozvani na dogovor oko tehničkih detalja.