Belgrade-Dress-Me-Up_plakat_o

Radionica

City, Dress Me Up! je interdisciplinarni projekat koji se bavi istraživanjem u domenu arhitekture i dizajna odeće i koji teži razmeni znanja između ove dve kreativne discipline sa ciljem stvaranja novih hibridnih praksi.

Koncept projekta City, Dress Me Up! se bazira na seriji radionica u različitim gradovima, u različitim zemljama, počevši sa pilot radionicom u Beogradu – Belgrade Dress Me Up! Autor projekta i radionice je Danica Karaičić.

Projekat okuplja studente arhitekture i modnog dizajna, koji će raditi u parovima pokušavajući da prevedu jezik arhitekture i grada u jezik odeće i na taj način, kao krajnji proizvod radionice, stvore odevne komade i/ili aksesoare.

Zainteresovani studenti se mogu prijaviti do 12. novembra 2014. godine na vebsajtu:
http://c-d-m-u.floragoticcelli.com/ ili slanjem prijave na email: info@floragoticcelli.com.

U prijavi obavezno navesti kratku biografiju i portfolio sa nekoliko odabranih radova, a u naslov poruke staviti: Prijava za radionicu.