Belgrade-Dress-Me-Up_plakat_o

Радионица

City, Dress Me Up! је интердисциплинарни пројекат који се бави истраживањем у домену архитектуре и дизајна одеће и који тежи размени знања између ове две креативне дисциплине са циљем стварања нових хибридних пракси.

Концепт пројекта City, Dress Me Up! се базира на серији радионица у различитим градовима, у различитим земљама, почевши са пилот радионицом у Београду – Belgrade Dress Me Up! Аутор пројекта и радионице је Даница Караичић.

Пројекат окупља студенте архитектуре и модног дизајна, који ће радити у паровима покушавајући да преведу језик архитектуре и града у језик одеће и на тај начин, као крајњи производ радионице, створе одевне комаде и/или аксесоаре.

Заинтересовани студенти се могу пријавити до 12. новембра 2014. године на вебсајту:
http://c-d-m-u.floragoticcelli.com/ или слањем пријаве на емаил: info@floragoticcelli.com.

У пријави обавезно навести кратку биографију и портфолио са неколико одабраних радова, а у наслов поруке ставити: Пријава за радионицу.