Курс 16.3. – Регулатива и Курс 22.2. – Организација грађења: Потписивање записника

Модул 16 – Архитектура, урбанизам и друштво

Модул 22 – Архитектонске конструкције и организација грађења

Обавештење

Предмети:

Курс 16.3. – Регулатива
Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента

Обавештавају се студенти да ће у понедељак 14. јула од 15 часова бити организовано потписивање записника о положеним испитима са предмета Организација грађења и основе менаџмента и Регулатива, у кабинету 304.

За предмет Организација грађења и основе менаџмента, студенти треба да преузму фајл записника о положеним испитима који је постављен на Арх.Порталу. Из тог фајла сваки студент треба да одштампа лист који се односи на њега/њу у два примерка и да понесе у кабинет 304 у назначено време.

За предмет Регулатива студенти треба да одштампају празан лист записника са предмета, који је постављен на сајту Факултета код курикулума предмета, у два примерка, и да оба та примерка попуне траженим подацима. Поене уписати у складу са објављеним резултатима испита.

Није неопходно доћи лично, може се поднети и за одсутне колегинице и колеге.

Доц. др Милош Гашић