kabinet-301_upis_THUMB_INFO

Истицање листе пријављених кандидата

Истицање листе пријављених кандидата, са личним подацима и подацима из средње школе, на огласној табли и вебсајту Факултета:

субота, 05. јул 2014. године у 20 сати.

Подношење примедби

Подношење примедби Комисији за спровођење уписа на евентуално погрешно унете личне и податке о успеху у средњој школи (техничке грешке):

понедељак, 07. јул 2014. од 11-12 сати у Архитектонско рачунарском центру.

Пријемни испит 2014.

Одржавање Пријемног испита за упис на прву годину студијских програма Основних академских и Интегрисаних академских студија 2014/15 Универзитету у Београду – Архитектонског факултета биће одржан у:

уторак, 08.07.2014. године у 10.00 часова на Архитектонском факултету.

Истицање распореда кандидата

Истицање распореда кандидата по салама на огласној табли Факултета:

уторак, 08. јул 2014. године у 8.00 часова

Кандидати су дужни да у уторак, 08. јула 2014. дођу на Архитектонски факултет најкасније сат времена пре почетка пријемног испита!

Спискови пријављених кандидата

Листе кандидата (сортирано по азбучном реду) су приказане по првом избору студијског програма који НИЈЕ ОБАВЕЗУЈУЋИ приликом уписа:

СПИСАК ПРИЈАВЊЕНИХ КАНДИДАТА ПРВИ ИЗБОР ОАСА – ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ АРХИТЕКТУРА 2014/15 СПИСАК ПРИЈАВЊЕНИХ КАНДИДАТА ПРВИ ИЗБОР ИАСА – ИНТЕГРИСАНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ АРХИТЕКТУРА 2014/15

Информације за полагање Пријемног испита 2014:

ИНФО ЗА ПОЛАГАЊЕ И НАЧИН ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2014

За пријемни испит на Архитектонски факултет у Београду пријавило се укупно 467 кандидата.
Кандидати могу проверити своје податке у приложеним фајловима.

Упутство за кандидате за исправљање евентуално погрешно унетих података као и упутство за полагање пријемног испита кандидати могу видети у фајлу ИНФО ЗА ПОЛАГАЊЕ И НАЧИН ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2014.

Срећно свим кандидатима!!

Распоред седења кандидата за Пријемни испит 2014