Kurs 22.2. – Organizacija građenja i osnove menadžmenta: Novi termin drugog i treći kolokvijum

Modul 22 – Arhitektonske konstrukcije i organizacija građenja

Obaveštenje

Predmet:

Kurs 22.2. – Organizacija građenja i osnove menadžmenta

Zbog vanrednih okolnosti, raspored odvijanja preostale nastave na predmetu će se terminski izmeniti na sledeći način:

1) Vežbanja predviđena terminskim planom za ponedeljak 26. maj, otkazuju se u korist održavanja kolokvijuma iz Regulative.

2) Redovno predavanje će se održati u PONEDELJAK 26. maja 2014. godine, od 16,15 časova, u Amfiteatru AF.

3) DRUGI KOLOKVIJUM će se održati u SUBOTU 31. maja 2014. godine u salama 219–222 u dve smene, i to:
1. smena od 10,00, prezimena od A do Me
2. smena od 12,00, prezimena od Mi do Š

4) Poslednja vežbanja i predavanja će se održati prema redovnom rasporedu časova u PONEDELJAK 2. juna 2014. godine, od 14,15 časova, u Amfiteatru AF.

5) TREĆI KOLOKVIJUM će se održati u PONEDELJAK 9. juna 2014. godine u Amfiteatru AF u tri smene, i to:
1. smena od 10,00, prezimena od A do Je
2. smena od 10,30, prezimena od Jo do Pa
3. smena od 11,00, prezimena od Pe do Š

VAŽNO:

• Na kolokvijum obavezno poneti potreban pribor za pisanje, digitron, i nekoliko papira A4 formata sa ucrtanom tabelom za rad na predmeru.
  • Nije dopušteno menjanje grupe za kolokvijum. Biće pregledani i ocenjeni samo zadaci koji pripadaju odgovarajućoj grupi.
  • Na kolokvijumu nije dozvoljena upotreba mobilnih telefona ni u koje svrhe.
  • Na kolokvijumu nije dozvoljena upotreba bilo koje literature.

Iz kabineta za Organizaciju građenja