Међународни научно-стручни скуп: Летња школа урбанизма 2014 (ОДЛОЖЕНО)

Међународни научно-стручни скуп

Летња школа

Обавештавамо Вас да се одлаже међународни научно-стручни скуп Летња школа урбанизма “Планирање простора, урбанизам и изградња, комплементарни закони и реиндустријализација”, која је била заказана за 29-31. мај 2014. године.

Нови термин за одржавање Летње школе урбанизма би био од 25 до 27. јуна 2014. године у Врњачкој Бањи у хотелу “Бреза”, а од организатора се ускоро очекује обавештење о потврди новог термина и детаљима овог међународног научно-стручног скупа.

Удружење урбаниста Србије и Републички геодетски завод у сарадњи са Републичком агенцијом за просторно планирање и GIZ/ AMBERO/ ICON пројектом „Унапређење управљања земљиштем на нивоу локалних самоуправа у Србији“ организују међународни научно-стручни скуп Летњу школу урбанизма са темом:

ПЛАНИРАЊЕ ПРОСТОРА, УРБАНИЗАМ И ИЗГРАДЊА, КОМПЛЕМЕНТАРНИ ЗАКОНИ И РЕИНДУСТРИЈАЛИЗАЦИЈА

од 25. до 27. јуна 2014. у Врњачкој бањи, у хотелу „Бреза“.

Летња школа урбанизма одвија се под покровитељством Министарства грађевинарства,саобраћаја и инфраструктуре, Министарствa привреде, Министарства пољопривреде и заштите животне средине, Министарства државне управе и локале самоуправе и Министарства просвете и науке.

Важне информације

Смештај учесника:
Хотел „Бреза“ Врњачка Бања

Резервација и плаћање смештаја се врши искључиво преко службе резервација Хотела „Бреза“ e-mail: info@hotelbreza.rs и recepcija@hotelbreza.rs, тел. +381 36 602 144, факс +381 36 612 401.

Рок за резервацију је 22. мај 2014.

Котизације

Пријаве за Летњу школу подносе се на адресу:

УДРУЖЕЊЕ УРБАНИСТА СРБИЈЕ, Београд, Кнеза Милоша 9, на e-mail: urbanist@EUnet.rs, тел/факс +381 11 33 47 418, +381 63 81 05 864 (Светлана Јаковљевић).

Котизација за учешће на Летњој школи урбанизма износи 8.000,00 динара,а за три и више учесника по 6.000,00 динара (Зборник радова, сертификат, присуство предавањима стручњака из земље и иностранства и други пратећи садржаји). Котизација за странце износи 75 евра (за 3 и више учесника по 60 евра).

Циљне групе учесника

Циљне групе учесника су Министарства, државна управа, локална самоуправа, урбанисти, планери, геодети, факултети и институти, јавна и друга предузећа, дирекције, заводи, инвеститори, пројектанти, извођачи, банке, привредне коморе и међународне организације.

Више информација и обрасци

Више информација о Летњој школи урбанизма и обрасце за пријаву учешћа и резервацију смештаја можете наћи на следећим линковима:

Обавештење – Летња школа урбанизма 2014 Пријава учешћа – Летња школа урбанизма 2014 Резервација смештаја – Летња школа урбанизма 2014