• Летња школа за експерименталну изградњу: Остханг пројекат

By Архитектонски факултет_Уредник on 29/04/2014
    Остханг пројекат позива 60 студената и остале заинтересоване да учествују у експерименталној радионици од 7. јула до 27. јула 2014. у Дармштату, Немачка. Током три недеље, учесницима летње школе нудимо прилику да изграде привремени кампус за Остханг пројекат, заједно са међународно признатим уметницима и архитекатима. Објекти које ће бити изграђене током летње школе накнадно ће постати платформа за будуће манифестације Остханг пројекат-а и биће доступни као јавни простори и места за иницијативе у Дармштату и околном региону.
  • Курс 23.1. – Стручна пракса: поступак пријављивања

By Архитектонски факултет_Уредник on 29/04/2014
    Стручна пракса на градилишту или у пројектном бироу обавља се у трајању од 120 радних сати (15 радних дана), односно 3 недеље, током јула и прве половине августа месеца 2014. године. Пројектно или грађевинско предузеће студенти бирају сами, за шта прилажу одговарајућу потврду. Праксу је могуће обавити и у иностранству (у организацији ИАЕСТЕ-а или у сопственој организацији).