Курс 7.3. – Историја уметности 1: Предаја портфолија и увид у радове

Обавештење

Предмет:

Курс 7.3. – Историја уметности 1

Обавештавају се студенти друге године Основних студија да ће се предаја портфолија и увид у радове из Историје уметности 1 за студенте који су положили испит у априлском року одржати у уторак 29.04.2014. у амфитеатру у 18 часова.

УПУТСТВО за формирање портфолија из предмета ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ 1, као и ЗАПИСНИК ИСПИТА, налазе се на сајту факултета.

НАПОМЕНА: Студенти који су положили испит треба са собом да понесу попуњен и одштампан први лист портфолија (Идентификациони лист – видети УПУТСТВО ЗА ПАКОВАЊЕ ПОРТФОЛИЈА) у једном примерку, ЗАПИСНИК ИСПИТА у 2 примерка, као и хефталицу којом ће спојити листове портфолија. Уколико студенти не формирају портфолио према датом Упутству и уколико га не предају у уторак 29.04.2014. у 18 часова неће им бити уписана оцена у априлском испитном року.

др Ирена Кулетин Ћулафић, предметни асистент