Predavanje

Saint-Gobain_Rigips_o

Pozivamo Vas na predavanje

Prednosti suve gradnje sa Rigips pločama u odnosu na masivnu gradnju, sa posebnim osvrtom na energetsku efikasnost i protivpožarnu zaštitu

ponedeljak, 07.04.2014. godine u 18:00 časova, amfiteatar Arhitektonskog fakulteta.

Predavanje će trajati oko dva sata, a održaće ga direktor Rigipsa Aleksandar Grujić.

Rigips i Rigips akademija

Rigips je sinonim u Evropi za sisteme suve gradnje na bazi gips kartonskih ploča, koje se upotrebljavaju za izvođenje najsavremenijih enterijera. Rigips je deo kompanije Saint-Gobain, najvećeg svetskog proizvođača građevinskog materijala, koja spada u top 100 industrijskih firmi u svetu. Saint-Gobain spada i u top 100 inovativnih firmi sa ulaganjem u istraživanje.

Rigips akademija: Po uzoru na Akademiju firme Rigips Austria GesmbH, Rigips je u Srbiji i Crnoj Gori organizovao 2007. godine Akademiju za unapređenje dizajna enterijera, poboljšanje izvođačkih tehnika, uštedu energije, primena zelene gradnje i izvođenje radova u skladu sa protivpožarnim, zvučnim, akustičkim, termoizolacionim i ekološkim zahtevima.

Više informacija o Rigips sistemima suve gradnje (ACAD detalji, filmovi, katalozi, kalkulacije) možete naći na sledećem linku:

Dodatna predavanja u prostorijama Rigipsa

Pored predavanja na Arhitektonskom fakultetu, održaće se i sledeća predavanja u prostorijama Rigipsa:

„Protivpožarni zidovi, plafoni, obloge čelika i instalacija“, 29.04.2014.
„Sistemi za idealnu akustiku: zvučna izolacija i apsorpcija“, 27.05.2014.

Ova dva predavanja će biti u zgradi Grawe, Mihajla Pupina 115d, svako predavanje će trajati oko 2 sata, a izložiće ih direktor Aleksandar Grujić.

Svaki polaznik dobiće komplet Rigips stručne literature.

Za ova dva predavanja u prostorijama Rigipsa možete se prijaviti na:
rigips.marketing@saint-gobain.com ili tel. 011 2282444