Modul 12 – Arhitektonske konstrukcije, fizika i instalacije

Obaveštenje

Predmet:

Kurs 12.1. – Arhitektonske konstrukcije 2

Obaveštavaju se studenti 2. godine Osnovnih akademskih studija koji su u januarskom ispitnom roku POLOŽILI ispit iz predmeta Arhitektonske konstrukcije 2 da u četvrtak 6.03.2014. godine od 12.30 do 14.30 časova dođu po sledećem rasporedu:

• kabinet 250 – studenti koji su vežbali kod doc. mr Budimira Sudimca i ass. Tatjane Kosić,
  • kabinet 350 – studenti koji su vežbali kod doc. dr Jasne Čikić-Tovarović i ass. Uroša Vesića.

Tom prilikom studenti treba da profesoru, docentu i asistentu pokažu svoj portfolio predmeta AK2.
Studenti su u obavezi da sa sobom ponesu:

• korice 50×70 cm (sa podacima naznačenim u Uputstvu za pakovanje portfolija predmeta),
  • Kolokvijum 1. (PROJEKAT – A.B. KONSTRUKCIJA),
  • Kolokvijum 2. (PROJEKAT – ČELIČNA KONSTRUKCIJA),
  • Kolokvijum 3. (PROJEKAT – DETALJ FASADE A.B. ZGRADE),
  • Kolokvijum 4. (PROJEKAT – DETALJ FASADE I PREGRADA ČELIČNE ZGRADE), ukoliko se Kolokvijumi (1, 2, 3. i 4) nalaze kod docenta odnosno asistenta kod koga su studenti vežbali, tom prilikom će student dobiti svoje radove i kompletirati portfolio predmeta na licu mesta,
  • odštampan obrazac kurikuluma predmeta,
  • tekst zadatka,
  • OBAVEZNO PRILOŽITI SVE SKICE koje prikazuju rad studenta u toku semestra, potpisane imenom studenta i parafirane od strane asistenta ili docenta na vežbama,
  • 2 primerka zapisnika o ocenjivanju sa popunjenim podacima o studentu.

Uslov za dobijanje potpisanog zapisnika o ocenjivanju od strane profesora, kao potvrde o uspešno savladanoj materiji i položenom ispitu iz predmeta AK2 je kompletiran portfolio predmeta dat na uvid i položen ispit.
Student je u obavezi da čuva portfolio predmeta kao i jedan primerak potpisanog zapisnika o ocenjivanju. Drugi primerak potpisanog zapisnika o ocenjivanju profesor predaje Studentskoj službi.
Studenti koji NISU POLOŽILI ispit u ovom roku, portfolio predmeta će doneti profesoru na uvid u narednom ispitnom roku u kome polože ispit.

Iz kabineta