• Курс М5А.1. – Студио: Термин првог вежбања код доц. др Ане Никезић

By Архитектонски факултет on 14/02/2014
    Прво вежбање у студију доц. др Ане Никезић биће одржано у уторак, у 12 часова у кабинету 346а.
  • Курс М5.2. – Семинар: Избор семинара

By Архитектонски факултет on 14/02/2014
    Студенти прве године Мастер академских студија бирају Семинаре у оквиру Модула М5 Пројекат 1, усмерење (А, У, АТ). Семинари се не бирају електронски, већ се студенти пријављују код наставника на првим вежбама, након чега наставници закључују спискове и достављају их студентској служби најкасније до 3. марта 2014. године. Студенти са усмерења Архитектура бирају два семинара од понуђених, од којих један мора бити М5.2. – СЕМИНАР Артикулација архитектонског дела, наставник МИЛАН ВУЈОВИЋ, ванредни професор. Студенти са усмерења Архитектонске технологије бирају два семинара од понуђених, од којих један мора бити М5.2. – СЕМИНАР Артикулација архитектонског дела, наставник МИЛАН ВУЈОВИЋ, Ванредни професор. Студенти са усмерења Урбанизам похађају семинаре са свог департмана и имају могућност да слушају предавања на семинару М5.2. – СЕМИНАР Артикулација архитектонског дела, наставник МИЛАН ВУЈОВИЋ, Ванредни професор. Настава на свим предметима се одржава према распореду за летњи семестар 2013/14.
  • Обавештење о финалној ранг листи за студентске кредите и стипендије

By Архитектонски факултет_Уредник on 14/02/2014
    Обавештавамо студенте да је почела исплата кредита и стипендија за студенте Архитектонског факултета. Листе са одобреним кредитима се налазе на табли испред студентске службе и на вебсајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја.
  • Курс 1.1. – О архитектури: Записници о полагању испита

By Архитектонски факултет on 14/02/2014
    Записници о полагању испита биће враћени студентима у уторак, 18. фебруара 2014, у сали 218, у термину од 17.15-19.00 часова. Потребно је да студенти лично презуму записнике. Студенти који 7. фебруара нису имали комплетне елаборате, треба да донесу на увид прилоге који су недостајали. Комплетан елаборат из предмета је услов за верификацију оцене освојене на испиту.
  • Курс 6.2. – Геометрија облика 2: Термини и начин похађања наставе

By Архитектонски факултет on 14/02/2014
    ИНИЦИЈАЛНА ОБЈАВА А) СТУДЕНТИ ГЕНЕРАЦИЈЕ 2013, у школској 2013/2014. години похађаће наставу из предмета Геометрија облика 2 по курикулуму важећем за школску 2013/2014. годину (обавезно прочитати курикулум постављен на веб-страници предмета) НАСТАВА ИЗ ПРЕДМЕТА (предавања и вежбања) ће се одвијати у великом амфитеатру Архитектонског факултета у два термина и то: средом, од 15.00-17.00 сати, када ће наставу пратити ПРВА студентска група (студенти са бројевима индекса од 001/2013 до 150/2013 и гостујући студенти), и средом, од 17.00-19.00 сати, када ће наставу пратити ДРУГА студентска група (преостали студенти генерације 2013). СТУДЕНТИ ГЕНЕРАЦИЈЕ 2013. МОРАЈУ ПОХАЂАТИ НАСТАВУ, ИСКЉУЧИВО, У ДОДЕЉЕНОМ ТЕРМИНУ. Б) СТУДЕНТИМА ПОНОВЦИМА из предмета Геометрија облика 2 поене са наставе остваруjу полагањем теста (организованог након завршетка наставе). ПРАКТИКУМ ЗА СВАКО ПРЕДАВАЊЕ/ВЕЖБАЊЕ добија се у амфитеатру у току предавања на који се он односи.