• Kurs 16.2. – Ekonomika projektovanja i građenja i Kurs 16.3. – Regulativa: Termini nastave

By Arhitektonski fakultet on 11/02/2014
    Nastava na predmetima Ekonomika projektovanja i građenja i Regulativa odvija se tokom letnjeg semestra 2013/14. kao blok nastava u dvočasima, četvrtkom od 14.15 u amfiteatru. 20. februara počinje nastava iz predmeta Ekonomika projektovanja i građenja (doc. dr Miloš Gašić) 20. marta počinje nastava iz predmeta Regulativa – urbanistički deo (doc. mr Biserka Mitrović) 17. aprila počinje nastava iz predmeta Regulativa – građevinski deo (doc. dr Miloš Gašić) Ostale informacije u vezi sa predmetom, terminima kolokvijuma i načinom ocenjivanja mogu se videti na kurikulumu predmeta, ili dobiti u redovnim terminima predavanja.
  • Kurs 1.2. – Arhitektura danas: Vraćanje zapisnika o polaganju ispita

By Arhitektonski fakultet on 11/02/2014
    Zapisnici o polaganju ispita će biti vraćeni studentima u četvrtak, 13.02.2014, u amfiteatru AF, u terminu: 14.00-15.45. Potrebno je da studenti lično prezumu zapisnike. U istom terminu, studenti koji u petak, 07.02.2014, nisu imali kompletne elaborate, treba da donesu na uvid priloge koji su nedostajali. Napomena: Kompletan elaborat iz predmeta je uslov za potpunu verifikaciju ocene osvojene na ispitu, odnosno predaju jednog primerka zapisnika o polaganju ispita u studentsku službu.