• Godišnje Architizer A+ nagrade: poslednji poziv za učešće na konkursu (DOPUNJENO)

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 05/12/2013
    PRODUŽEN JE ROK ZA PRIJAVLJIVANJE DO 24. JANUARA 2014! The 2nd Annual A+ Awards: poslednji poziv za učešće na konkursu. Architizer A+ nagrade slave najbolju arhitekturu, prostore i proizvode. POSLEDNJI DATUM ZA PRIJAVE - 20. DECEMBAR 2013. Sada, u svojoj drugoj godini postojanja, Architizer A+ nagrade su globalni program nagrada za arhitekturu sa preko 60 kategorija i 200 članova žirija. To je vaša šansa da budete priznati među najboljima u profesiji arhitekture. Konkurs je raspisan na engleskom jeziku.
  • Evropska nagrada za urbani javni prostor 2014: poziv za učešće na konkursu

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 05/12/2013
    European Prize for Urban Public Space 2014 konkurs. To je bijenalno takmičenje organizovano od strane sedam evropskih institucija kojima je cilj da prepoznaju i ohrabre projekte oporavka i odbrane javnih prostora u našim gradovima. Period registracije za konkurs traje do 23. januara 2014. godine. Konkurs je otvoren za sve urbane intervencije koje kreiraju, oporavljaju i poboljšavaju demokratski kvalitet urbanih prostora koje delimo i koje su izvedene u evropskim gradovima u periodu od 2012. do 2014. godine.