PMI_Serbia_logo_optim

PMI ogranak Srbija, deo Project Management Institute, globalne, neprofitne, profesionalne organizacije ima čast da Vas pozove da budete specijalni gosti na proslavi

10 godina od priznanja ovog udruženja kao punopravnog PMI ogranka.

Vreme: 20.11.2013. godine, od 19:30 do 21:00 časova
Mesto: Svečana sala Građevinskog fakulteta u Beogradu, Bulevar Kralja Aleksandra 73, Beograd

Dođite da čujete zašto je dobro da budete deo PMI tima, kakve su koristi od PMI sertifikata i mogućnosti dobijanja stipendija od strane PMI Educational Foundation na prestižnim svetskim univerzitetima.
Jedan od studenata će dobiti besplatan trening iz upravljanja projektima od strane njihovog partnera, REP centra, CPM – Centar za upravljanje projektima.

Pored gostiju i članova PMI ogranka Srbija, od kojih je veliki broj završio Arhitektonski fakultet, prisutni na ovoj proslavi biće i eminentni predstavnici privrede i javnog sektora.

Formular za prijavu učešća na skupu se nalazi na sledećem linku: PRIJAVA ZA UČEŠĆE

Dobrodošli!

Okvirna agenda

19:30 – 19:45    Obraćanje dekana tehničkih fakulteta