PMI_Serbia_logo_optim

PMI огранак Србија, део Project Management Institute, глобалне, непрофитне, професионалне организације има част да Вас позове да будете специјални гости на прослави

10 година од признања овог удружења као пуноправног PMI огранка.

Време: 20.11.2013. године, од 19:30 до 21:00 часова
Место: Свечана сала Грађевинског факултета у Београду, Булевар Краља Александра 73, Београд

Дођите да чујете зашто је добро да будете део PMI тима, какве су користи од PMI сертификата и могућности добијања стипендија од стране PMI Educational Foundation на престижним светским универзитетима.
Један од студената ће добити бесплатан тренинг из управљања пројектима од стране њиховог партнера, REP центра, CPM – Центар за управљање пројектима.

Поред гостију и чланова PMI огранка Србија, од којих је велики број завршио Архитектонски факултет, присутни на овој прослави биће и еминентни представници привреде и јавног сектора.

Формулар за пријаву учешћа на скупу се налази на следећем линку: ПРИЈАВА ЗА УЧЕШЋЕ

Добродошли!

Оквирна агенда

19:30 – 19:45    Обраћање декана техничких факултета